GLASS & CERAMICS / Ceramics / Ytterfoder 5257343

nr 525 7343

Ytterfoder

Lenght: ()

Majolica, höjd: 20, diameter: 24 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

100

SEK 450

Monday May 19 2008
at 17:46:56